ДНЗ "Слов'янський професійний аграрний ліцей"

Навчальний процес
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Головним завданням ліцею є підготовка кваліфікованих робітників з рівнем професійних знань, умінь, навичок в обсязі кваліфікаційних характеристик. 
  Навчально-виробничий процес у ліцеї включає природничо-математичну, гуманітарну, загальнотехнічну, професійно-теоретичну, професійно-практичну, фізичну підготовку, виховну роботу з учнями, слухачами і здійснюється згідно з робочими навчальними планами і робочими навчальними програмами, розробленими на основі Типових навчальних планів і Типових навчальних програм і затвердженими в установленому порядку, а також з урахуванням вимог нормативно-правових та навчально-методичних документів з професійно-технічної та загальної середньої освіти. Конкретні терміни навчання та зміст навчально-виробничого процесу безпосередньо визначаються робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами.
  Учні, які мають базову загальну середню освіту, як правило, одночасно з набуттям професії здобувають повну загальну середню освіту у ліцеї.
   Загальноосвітня підготовка учнів у ліцеї здійснюється відповідно до державних стандартів загальної середньої освіти з урахуванням профільності навчання та специфіки умов набуття робітничої професії.
  В ліцеї запроваджено 5-денний робочий тиждень з тижневим навантаженням 35 годин. Режим теоретичного і виробничого процесу відображений у розкладі занять, який складено у відповідності з нормативними документами. Розклад занять складається на терміни, передбачені навчальними планами з професій і затверджується директором ліцею.
  Відвідування занять учнями ліцею є обов’язковим.
  Учні ліцею комплектуються у навчальні групи з теоретичної підготовки за професіями чисельністю не більше 30 чоловік. Виробниче навчання проводиться в групах не менше 12 чоловік.

  В ліцеї постійно проводяться предметні тижні, тижні з професій, конкурси професійної майстерності як внутрішньоліцейні так і обласні.

  Тиждень української мови та літератури

  Тиждень фізики та інформатики

  Екскурсії та лабораторні практикуми з природничих дисциплін


   

  Тиждень охорони праці

   

  Тиждень тракторів та кранів

   

  Обласний конкурс профмайстерності з професії «Тракторист-машиніст категорії «С»

  ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу Професійної майстерності серед учнів ПТНЗ Донецької області з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С»

  та ін.
  Визначення навчальних досягнень учнів ліцею здійснюється за діючими критеріями 12-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень у загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах та заносяться до журналів теоретичного і виробничого навчання.
  До складання державної кваліфікаційної атестації допускаються учні, які закінчили повний курс навчання і мають навчальні досягнення не нижче 4 балів з усіх навчальних предметів, що входять до диплому(свідоцтва) кваліфікованого робітника та професійно-практичної підготовки.
  Copyright MyCorp © 2018
  uCoz